Навчальний процес

Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) №84 Дніпровської міської ради здійснює свою діяльність, керуючись основними положеннями Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про внесення змін до  законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу», «Про охорону дитинства», Положенням про дошкільний навчальний заклад,іншим чинним законодавством та нормативно – правовими актами, які регламентують діяльність дошкільних закладів в Україні.

КЗДО №84 розташований у типовому приміщенні та знаходиться за адресою: м. Дніпро, проспект Д.Яворницького, 80.

Мережа груп та режим їх роботи

Відомості

Кількість працівників усього

педагогічний персонал

обслуговуючий персонал

Пріоритетні напрямки роботи закладу на 2022-2023н.р.

1.Формувати життєву компетенцію дошкільника шляхом активізації мовленнєвих здібностей відповідно до чинної державної програми: «Стежинки у Всесвіт»;

2.Формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку, національної ідентичності як основи, яка виховує справжній патріотизм;

3.Формування в дошкільників свідомого ставлення до власної безпеки, навичок безпечної поведінки та стресостійкості, збереження життя та здоров’я;

4.Продовжити роботу щодо забезпечення наступності між дошкільною та  початковою освітою в умовах завдань освітньої реформи «Нова українська школа» щодо гармонійного розвитку особистості дитини.