Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Матеріальна-технічна база КЗДО №84 відповідає вимогам закону України "Про дошкільну освіту", Положенню про дошкільний заклад, Санітарним правилам облаштування та утримання  дошкільних навчальних закладів.

КЗДО (ясла-садок) №84 розташований у двоповерховому будинку, виконаному за типовим проектом.

В закладі облаштовано найпростіше укриття. Акт оцінки об'єкта (будівлі, споруди, приміщення) щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття від 25.10.2023 р.

Приміщення будинку використовується раціонально, дотримується принцип ізоляції приміщень вікових груп від адміністративно-господарських приміщнь, враховуються вікові можливості дітей.

За проектом в наявності музична зала.

Групові приміщення оснащенні сучасними технічними засобами навчання, укомплектовані іграшками, методичними посібниками згідно з Типовими переліком обов'язкового обладнання дошкільного закладу, та мають естетичний вигляд.

Приміщення харчоблоку, пральні оснащенні необхідним технологічним обладнанням.

Працівники дошкільного закладу, відповідно до посад забезпечені спецодягом, інвентарем, який промаркований та використовується за призначенням.

Теплопостачання здійснюється системою централізованого водного опалення. Температурний режим відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Виконуються санітарно-гігієнічні норми штучного освітлення.

Вентиляція в приміщеннях груп природна, на харчоблоці встановлена вентиляційна система.

У дошкільному закладі є протипожежний інвентар. Створена комісія протипожежної безпеки, проводяться інструктажі, які фіксуються у журналах, розроблений план евакуації дітей на випадок пожежі, є наочність.

Працівники дотримуються правил пожежної безпеки.

Забезпечено збереження майна, інвентарізаційний облік та списання здійснюється згідно з чинним законодавством.