Сторінка музкерівника

Присяжна Аніта Андріївна

Музичний керівник закладу

Впевнена, що музичне виховання дає дитині розкритися як особистості, творчо проявити себе, та граючись опанувати основи музичної грамоти.

Педагогічне кредо:
«Музика - могутнє джерело думки. Без музичного виховання неможливий повноцінний розумовий розвиток»
Василь Сухомлинський

Ввести дітей у чарівний світ музики дозволяється у дитячому садку музичному керівнику.

Пожвавлення і радість вносять в життя наших дошкільнят вечори розваг. Вони дають їм змогу активніше, творчо виявляти себе в музичній діяльності, сприяють закріпленню здобутих на музичних заняттях знань та вмінь, виховують у них винахідливість, спритність, ініціативу, життєрадісність. Види вечорів розваг найрізноманітніші: ляльковий, тіньовий, настільний театр, ігри драматизації, вечори ігор-атракціонів, загадок, тематичні вечори-концерти (“Пори року”, “Наш улюблений композитор”) та ін.

Вихованці нашого садочка люблять і розуміють музику, співають виразно, емоційно і злагоджено, ритмічно танцюють виявляють творче ставлення до музики. Для розвитку творчої активності я на музичних заняттях даю дітям спеціальні творчі завдання у різних видах музичної діяльності (імітації рухів, характерних для персонажів музичних ігор, наспівуванні різних інтонацій, співочому інтонуванні примовок, вистукуванні різноманітних ритмів на бубні; металофоні та ін.). Цю роботу продовжують вихователі, керуючи творчими проявами дітей у повсякденному житті. Під час ігор та самостійної художньої діяльності діти нашого садочку співають улюблені пісні, слухають музику в запису, грають у м/д та сюжетно-рольові ігри на музичну тематику, танцюють, водять хороводи, грають на різних дитячих музичних інструментах.  Іще діти полюбляють самі вигадувати танці під різну музику, парами, хороводами, групами. Це дуже розвиває їх сприйняття музичних навиків. Діти дуже полюбляють музичні заняття, та особливо виступати на різних святах.