Педагогічний колектив

КЗДО (ясла-садок) №84 ПІФАГОР

Любов, добро, тепло, турбота - ось вихователя робота.

Для забезпечення добробуту та затишку у закладі працюють працівники закладу: адміністрація, педагогічний, технічний та обслуговуючий персонал.

Колектив навчального закладу визначив своїми пріоритетним завданнями:
  1. Створення умов для повноцінного виховання, навчання та комфортного утримання дітей;
  2. Фізичне виховання та ефективне медичне обслуговування дітей;
  3. Взаємодія сім’ї та дошкільного закладу з питань формування фізичного, психологічного та соціального здоров'я дошкільників;
  4. Задоволення потреб дітей у самовиявленні завдяки розширенню мережі гуртків, ЛЕГО - конструювання та використання методики М. М. Єфименко для фізичного оздоровлення дошкільнят.
  5. Організація роботи із забезпечення безпеки життєдіяльності.

Над комплексним розв'язанням поставлених завдань ініціативно і творчо працює педагогічний колектив у складі: директор КЗДО, 6 вихователів, музичний керівник.

Допомагає педагогам виховувати дітей працьовитий, терплячий, активний технічний та обслуговуючий колектив у складі: медична сестра старша, завідувач господарством, 4 помічника вихователя, праля,  двірник, робітник по обслуговуванню споруд та приміщень.