РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Освітньо-виховна робота з дітьми 6-го року життя будувалася на основі особистісно-орієнтованого підходу до дошкільників, що забезпечило розвиток та саморозвиток дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей, здібностей, нахилів, інтересів.

Враховуючи важливість даного питання в дошкільному навчальному закладі проводилося обстеження дітей щодо комплексного вивчення соціально-психологічної готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання у школі; особливостей підготовленості, вмінь та можливостей дитини для подальшого урахування, організації та проведення корекційно - розвивальної та відновлювальної роботи, моніторингу особистого розвитку дітей за методичним посібником для педагогів ДНЗ «Моніторинг досягнень дітей дошкільного віку згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти» за редакцією Т.В. Киричук.

До школи підготовлено 28 вихованців. В основному вони будуть відвідувати загальноосвітні школи міста.

В кінці навчального року вихователями старшої групи Панько М.В. та Стеценко В.В. проводилась діагностика готовності дітей до навчання в школі. За результатами різноманітних тестів діти старшої дошкільної групи показали  наступні загальні рівні підготовки до навчання дітей шостого року життя:

Високий рівень – 22 %

Достатній рівень – 40%